прес-служба Правого сектору

Ярош: Незважаючи на важливіші справи, "Правий сектор" завадить "Маршу рівності"

  Лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош звинуватив Захід у "пропаганді гомосексуалізму" і заявив, що не допустить проведення у Києві акції ЛГБТ-спільноти.

  У заяві, опублікованній у Facebook та на сайті "Правого сектора", говориться, що активісти руху "будуть змушені відволіктися" від інших справ, щоб завадити проведенню "Маршу рівності" у Києві. За словами Яроша, ЛГБТ організації "сповідують вкрай агресивну ідеологію, котра не терпить інакомислення". Він називає ідею підтримки одностатевих союзів "злом", а її прихильників - "ненависниками родини, моралі та звичних уявлень про людину".

  Ярош звинуватив Захід у "пропаганді гомосексуалізму": "Окрім фінансування відповідних організацій та програм, Захід здійснює серйозний тиск на нинішню київську владу, аби змусити її активніше впроваджувати ідеологію "ЛГБТ". "Війна з Росією продемонструвала, що нам варто шукати союзу передусім з нашими сусідами в центрально-східноєвропейському регіоні – з Польщею, Румунією, країнами Прибалтики. А рабське схиляння перед колосом на глиняних ногах - Євросоюзом у цілому - нічого хорошого нам не дасть", - додав політик.

  Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко закликав ЛГБТ-спільноту утриматись від проведення "Маршу рівності" з міркувань безпеки. "Сьогодні, коли на сході України триває війна, проводити масові заходи, які до того ж мають неоднозначне сприйняття в суспільстві, не на часі. У нас зараз один ворог - військова агресія на сході. Тому я закликаю кожного не грати на руку ворогу, не розпалювати ворожнечі та не створювати чергового протистояння в центрі столиці", - заявив мер.

  Попередній матеріал
  НБУ скасував кілька обмежень на валютних ринках
  Наступний матеріал
  Порошенко посмертно відзначив нагородами 280 бійців АТО
  Теги: