Фото facebook.com/oleksii.tamrazov

Ярош назвав сутички під Радою "ФСБшною багатоходівкою"

  Він упевнений, що доводити ситуацію до кривавого протистояння – "це ідіотизм та гра на руку не тільки зовнішньому, але і внутрішньому ворогу".

  Провідник "Правого сектору" Дмитро Ярош прокоментував сьогоднішні криваві події під Верховною Радою. Він зазначив: "Завжди був проти будь-яких домовленостей з Москвою. Завжди вважав, що розраховувати на гнилу політику сучасної Європи не можна. Завжди був переконаний, що тільки єдиний народ може перемогти Путіна і його російсько-терористичну зграю. Я своїх принципів не змінював і ніколи не зміню. Але, при цьому, я впевнений, що доводити ситуацію до кривавого протистояння зараз, коли є ще маса політичних важелів впливу на неї – це ідіотизм та гра на руку не тільки зовнішньому, але і внутрішньому ворогу".

  Політик додав: " Шкода, що багато справжніх патріотів не розуміють цієї ФСБшної багатоходівки...". На його думку, вороги хочуть, щоб "українці йшли шляхом кривавого бунту, знищуючи Державу, замість стати на шлях Національної революції, здолати режим внутрішньої окупації та здобути омріяні Свободу, Справедливість та Добробут". "Але, нічого. Прорвемося... Українці все одно переможуть!" – переконаний Дмитро Ярош.

  Нагадаємо, за наявними даними внаслідок сьогоднішніх сутичок поранено до 100 правоохоронців, один із бійців – солдат-строковик НГУ – помер у лікарні. Винуватця вибуху затримали.

  Попередній матеріал
  СБУ заборонила в'їзд до України 16 російським журналістам і діячам шоу-бізнесу
  Наступний матеріал
  Без виконання Мінських угод ми втратимо будь-яку підтримку – експерт
  Loading...