В Одесі 9 травня відзначили маршем курсантів-нахімовців та парадом раритетної техніки. Насамкінець вулицями міста пройшлися військові оркестри. На стіні героїв поблизу оперного театру викарбували ще 77 встановлених нещодавно імен одеситів, які боронили місто у Другій світовій війні.
У Харкові бійці добровольчих батальйонів і військовослужбовці збройних сил відзначили 9 травня спільно з ветеранами Другої світової. Разом поклали квіти до харківського Меморіалу Слави. Нинішні захисники України кажуть, що боронять свою землю за прикладом дідів, які воювали з нацизмом.
У Львові містяни зійшлися до меморіалу на Марсовому полі, де поклали квіти до могил воїнів загиблих за часів Другої світової та відслужили панахиду. Потому рушили до Пагорба слави. Урочистості у Львові охороняли понад вісімсот правоохоронців.
У Волновасі на Донеччині 9 травня майже дві тисячі людей відзначили мітингом-реквіємом та урочистою ходою. Після жалобних заходів військовослужбовці 72-ї механізованої бригади пригощали учасників акції солдатськими стравами з польової кухні.
Вінничани під час святкового параду пронесли вулицями міста 15-метровий український прапор, прикрашений маками. До цього стяг побував у багатьох гарячих точках Сходу. Коли вінницькі волонтери возили допомогу бійцям, брали прапор із собою. Українські захисники на ньому писали свої побажання та привітання землякам.
У Дніпропетровську містяни зібралися поблизу меморіалу "Вічна Слава". Нащадки червоноармійців прийшли зі світлинами своїх дідів і прадідів, до вічного вогню клали квіти. За громадським порядком у місті стежили півтори тисячі правоохоронців.
У Житомирі біля Монумента Слави зібралися близько семи тисяч людей. Окрім ветеранів Другої світової, до пам'ятника прийшли учасники війни в Афганістані та бійці, які нині несуть службу на Сході.