москвич
5.ua

Як 20-річний москвич автостопом доїхав в Україну, щоб служити в ЗСУ

Проїхати автостопом від Москви більш ніж 500 кілометрів, аби потрапити до України і піти до війська. Це реальна історія В'ячеслава Донгузова.

Йому 20 років. Парубка затримали прикордонники. Москвич не ховався, а розповів свою історію. Ясна річ, після того його і відпустили, і допомогли облаштуватися в Сумах. В'ячеслав як і планував - чекає на медкомісію і готовий вирушати на схід.

Громадянин Росії 20-річний В'ячеслав Донгузов раніше ніколи в Україні не був, хоча звідси родом його батьки. Тиждень тому юнак утік із московського кадетського училища, в якому навчався на другому курсі. Пояснює, що вже не сила була терпіти приниження та образи на свою адресу.

Після чергової бійки В'ячеслав вирішив поїхати в Україну. У кишені мав кілька тисяч рублів. Заблукати не боявся, бо покладався на знання з топографії. У дорогу так і вирушив - у формі кадета.

Поселили росіянина в облаштованому церквою прихистку для переселенців із Донбасу. Зараз В’ячеслав проходить медкомісію та оформлює необхідні документи для служби у Збройних силах України. Йому вже навіть видали українську військову форму.

Попередній матеріал
45 бійців батальйону "Чернігів" вирушили на передову
Наступний матеріал
Другий день перемир’я: хроніка подій на Донбасі
Теги:

Мобілізація дозволила створити новий добровольчий батальйон

До лав добровольчого батальйону "Донбас" стали 60 новопризначених сержантів

Президент надасть громадянство росіянам і білорусам, які воюють у складі українських добровольчих батальйонів

Добровольці з "Правого сектору" отримають статус учасника бойових дій - Семенченко