vru.gov.ua

Вища рада юстиції внесе до парламенту подання про звільнення 40 суддів

  Вища рада юстиції на своєму засіданні 30 липня прийняла рішення внести до Верховної Ради подання про звільнення у відставку 40 суддів.
  "За результатами розгляду питань порядку денного Вища рада юстиції прийняла рішення внести подання до Верховної Ради України про звільнення у відставку 40 суддів, по чотирьох прийнято рішення про внесення подання про звільнення з посади судді за власним бажанням", - повідомила прес-служба ВРЮ. Також рада прийняла два рішення з питань організації роботи, Регламенту ВРЮ і затвердила в цілому положення про автоматизовану систему визначення члена ради при здійсненні ним повноважень відповідно до законів України.
  ВСЮ залишила без розгляду заяви про звільнення з посад у відставку щодо 16 суддів. Як повідомив під час засідання Голова ради Ігор Бенедисюк, ці рішення прийняті у зв'язку з бажанням суддів продовжити роботу в системі правосуддя.
  Нагадаємо, 20 липня Генеральна прокуратура повідомила про підозру п'яти суддям у вчиненні кримінальних корупційних правопорушень. Всього слідчі прокуратури проводять досудове розслідування у 15 кримінальних провадженнях стосовно 13 суддів, яких підозрюють у хабарництві.
  Попередній матеріал
  Росія фактично визнала причетність до загибелі "Боїнга" і має бути виключена з Радбезу ООН - Парубій
  Наступний матеріал
  Суд відпустив Лавриновича під заставу в 1,2 млн грн