Вища кваліфікаційна комісія суддів 5.ua

Вища кваліфікаційна комісія суддів ще на місяць подовжила термін відсторонення від посади трьох суддів

Підставою для розгляду стало клопотання генпрокурора Віктора Шокіна у зв'язку з притягненням служителів Феміди до кримінальної відповідальності.

Серед відсторонених суддя Макарівського суду Київської області Владислав Оберемко. Його в березні за порушення правил дорожнього руху зупинили працівники ДАІ, яким суддя погрожував пістолетом.

Також відсторонили суддю Бориспільського міськрайонного суду Київської області Сергія Вознюка. Він відпустив з-під варти екс-депутата Віктора Лозинського, засудженого за вбивство. До того ж, він позбавляв водійських прав активістів Автомайдану. Це саме інкримінують і судді Києво-Святошинського райсуду Владиславу Лисенку. І його відсторонили до 2 грудня.

Судді Деснянського райсуду столиці Ірині Татауровій дозволили залишитися на посаді. Зазначимо, її підозрюють в ухваленні незаконних рішень щодо активістів Євромайдану. Татаурова єдина з'явилася на засідання.

"У клопотанні не конкретизовано, яким саме чином невідсторонення мене від посади може негативно впливати на наслідки продовження досудового розслідування. Вважаю, що відсутні підстави для застосування до мене даного виду запобіжного заходу забезпечення кримінального провадження, як відсторонення", - сказала Татаурова.

"Із чотирьох клопотань генпрокурора три було задоволено. Перебуваючи на посаді, суддя може за тих чи інших обставин негативно впливати як на досудове розслідування кримінального провадження, так і на судовий розгляд справи", - зазначив заступник начальника управління ГПУ Юрій Капшученко.

Нагадаємо, 26 червня ГПУ звернулася до Вищої кваліфікаційної комісії суддів із клопотанням відсторонити від посади суддю Апеляційного суду Києва.

Попередній матеріал
Правоохоронці вивезли Корбана з території Новозаводського суду Чернігова
Наступний матеріал
Обама обіцяє, що американський спецназ не воюватиме на передовій у Сирії
Теги:
Loading...