суддя Сергій Вовк meest-online.com

Вища кваліфікаційна комісія не відсторонила одіозного суддю Сергія Вовка від посади

Адвокат Вовка заявив про процесуальну помилку. Комісія дослухалася до аргументів захисту і повернула документ прокурорам

Вища кваліфікаційна комісія не відсторонила одіозного суддю Сергія Вовка від посади.

Під час розгляду питання адвокат Вовка заявив про процесуальну помилку. Мовляв, відповідне клопотання Генеральної прокуратури має підписувати особисто чільник відомства, а не його заступники. Комісія дослухалася до аргументів захисту і повернула документ прокурорам для складання належним чином. 

Сам суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк заявив: "Хочу звернути вашу увагу на те, що суб'єктом звернення з даним клопотанням є заступник генерального прокурора України. Вони не наділені таким правом".

Прокурор Генеральної прокуратури Юрій Капшученко так прокоментував ситуацію: "Загальновідомо, що Генеральний прокурор подав у відставку і зараз він не виконує свої обов'язки... Але, на мою думку, неможливо існування в країні вакууму влади. З цього приводу є і рішення Конституційного суду, який вважає, що влада має бути безперервною".

Як повідомляв 5.ua, суддю Печерського районного суду Києва Сергія Вовка підозрюють у винесені наперед неправосудного рішення, згідно з яким він позбавив законного власника його майна. Крім того, Вовк відомий тим, що засудив екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 4 роки позбавлення волі.

Попередній матеріал
Росія не виконує угоди щодо розмінування та заборони стрільб – ОБСЄ
Наступний матеріал
Президент призначив нового посла в Іспанії та звільнив посла в Румунії
Теги:
Loading...

ГПУ вимагатиме відсторонення одіозного судді Вовка

Одіозні судді Вовк, Царевич і Кицюк ніяк не покарані - активіст

Вовк: Ефективність розслідування трагічних подій під час Революції Гідності замала