Вийшов друком перший випуск літнього глянцю "Маршрут №1"

  Він розповість про новий погляд на приватне господарство, як на вимір індивідуальних свобод.

  Як зазначають у "Дні", приватне господарство, ферма, навіть маленька дача – це є простір індивідуальної свободи, а це багато що пояснює та дає чіткі орієнтири.

  "На мою думку, українці – це, певним чином, вцілілі "світи індивідуалізму". А такий світ має бути захищений. Захищений персональним добробутом, який на різних рівнях розвитку виглядає по-різному, але в основі якого лежить те, що людина, маючи шість соток городу, вже не є кріпаком держави", – пише у своїй колонці головний редактор "Дня" Лариса Івшина. Вона бачить в образі ферми "не тільки соковитий город, кручені паничі, настурції і власне все господарство, а найперше – це вимір індивідуальних свобод, захищеності й британський принцип "мій будинок – моя фортеця". Це така, можна сказати, індивідуальна автономія, але з правильно побудованими зв’язками між спільнотами". На думку Івшиної, діти, які виросли з таким розумінням власності й свого – навіть до військового обов’язку ставляться зовсім інакше…".

  У свіжому глянці автори поєднали ці два виміри приватного господарства – вимір свободи і вимір краси. Також у "Маршруті№1" – інтерв’ю з Юрієм Фоменком, воїном-хліборобом, якого "День" знайшов на передовій, матеріал про урбаністичне садівництво та перші урбан-грядки в Україні, репортаж з гірських полонин , а ще – дуже практичні поради.

  Попередній матеріал
  Харківський суд у справі "Топаза" оголосив перерву до 2 липня
  Наступний матеріал
  На Одещині зловили на хабарі двох податківців
  Теги: