Кадр із відео

Вибух гранати під стінами ВР: Гуменюк не визнає своєї провини

  Ігор Гуменюк, якого підозрюють у тому, що він кинув у правоохоронців під стінами Верховної Ради бойову гранату, не визнає своєї провини.

  "Ніяких доказів того, що він кидав гранату, немає, а в протоколі зазначено, що у нього не вилучали жодних вибухонебезпечних предметів", - заявив адвокат Сергій Кізін, передає "Інтерфакс-Україна". За його словами, правоохоронці затримали Гуменюка уже в метрополітені, затриманий був побитий.

  Він додав, що бачив протокол допиту, в якому його підзахисний, пославшись на тиск із боку слідства, утримався від надання свідчень. Кізін звернув увагу на те, що заяви політиків, зокрема вищого керівництва держави, про провину його підзахисного є прямим порушенням Конституції, суперечать презумпції невинуватості та є тиском на слідство.

  Нагадаємо, Гуменюку оголошено про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами і вибуховими речовинами) та ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України. Внаслідок сутичок під стінами Верховної Ради України троє військовослужбовців загинули, 141 особа отримала тілесні ушкодження.

  Попередній матеріал
  Експерт: Вступ до НАТО – не мета України, а спосіб здобуття гарантій безпеки
  Наступний матеріал
  У Києві має з'явитись 130 легальних точок пересувної торгівлі
  Теги:
  Loading...