5 канал

Виборюючи незалежність: до Дня Незалежності "5 канал" змінює програмну сітку

У понеділок, 24 серпня, до Дня Незалежності України «5 канал» у рамках безстрокового телемарафону «Україна понад усе» змінює програмну сітку.

Вестимуть святковий телемарафон: Яна Конотоп, Артем Овдієнко, Віталій Гайдукевич, Яніна Соколова, Інна Неродик, Роман СуханОльга Сніцарчук, Сергій Барбу, Олександр Аргат, Роман Чайка та Тетяна Даниленко.

З 7-ї ранку і протягом дня в ефір виходитимуть підготовлені журналістами «5 каналу» тематичні інтерв’ю з відомими та поважними українцями, а також прямі включення з різних точок країни, завдяки яким глядачі матимуть змогу спостерігати за святкуванням Дня Незалежності на Заході, Сході, Центрі, Півночі та Півдні України.

Протягом дня канал транслюватиме урочистості з нагоди свята за участі Президента Україна Петра Порошенка.

У розмовних студіях ведучі разом з гостями - представниками різних гілок влади, священнослужителями, соціологами, людьми, причетними до проголошення незалежності країни, громадськими діячами, письменниками, військовослужбовцями та волонтерами - обговорюватимуть не лише тему незалежності України та її здобутків за 24 роки існування, а й піднімуть тему незалежності Криму та Донбасу.

Протягом ефіру глядачі також дізнаються, як змінилося ставлення українців до власної країни, та чим вимірюється українська незалежність після Революції Гідності.

Гостями марафону будуть, зокрема:

- Олег Медведєв та Юрій Бірюков - радники Президента України.

- Оксана Забужко – українська поетеса, письменниця, літературознавець, публіцист.

- Володимир В'ятрович - український науковець-історик, публіцист, дослідник історії визвольного руху, громадський діяч.

- Дмитро Шимків - заступник Глави Адміністрації Президента України.

- Леонід Кравчук - Президент України (1991-1994).

- Роман БезсмертнийНадзвичайний та Повноважний Посол України.

- Марюс Януконіс - Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської республіки в Україні,

- Рефат Чубаровукраїнський кримськотатарський політик і громадський діяч, народний депутат VIII скликання.

- Ада Роговцева– українська акторка театру і кіно, Герой України.

О 21:00 «5 канал» транслюватиме концерт молодіжного симфонічного оркестру «ICULTUREOrchestra», який об’єднав найталановитіших музикантів з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Польщі та України.

«Останні півтора року за можливість самотужки визначати свою долю нація щодня сплачує життями своїх солдатів. Та навіть у найбуремніші часи інколи варто озиратися назад – щонайменше, аби перевірити правильність обраного курсу. У День народження власної країни кожен її громадянин має зробити власні висновки. Завдання святкового телемарафону «Україна понад усе» - нагадати, як непросто здобувався національний суверенітет і чого коштує сьогодні його захист», - заявив редактор телемарафону Валентин Трохимчук.

У понеділок, 24 серпня, з 7-ї ранку на «5 каналі» - святковий телемарафон «Україна понад усе». Дивіться наживо.

Попередній матеріал
Геращенко назвала оновлені дані щодо звільнених заручників
Наступний матеріал
НБУ: за півроку громадяни перевели в Україну з-за кордону $1,174 млрд
Теги:
Loading...