5 канал

Виборчий телемарафон на "5 каналі"

У неділю, 25 жовтня, у день місцевих виборів в Україні, "5 канал" у рамках безстрокового телемарафону "Україна понад усе" змінює програмну сітку.

Вестимуть виборчий телемарафон Інна Неродик, Яніна Соколова, Артем Овдієнко, Ольга Сніцарчук, Олександр Аргат та Яна Конотоп.

З 07:00 і протягом усього марафону ефір "5 каналу" буде наповнений тематичними та аналітичними сюжетами, оперативними повідомленнями у щогодинних випусках новин та включеннями з дільниць голосування.

Завдяки журналістам 5-го, які чергуватимуть на виборчих дільницях у різних куточках країни, глядачі матимуть змогу у прямому ефірі спостерігати за перебігом виборів на Заході, Сході, Центрі, Півночі та Півдні України та дізнаються, наскільки прозоро та демократично проходить голосування. Ми також покажемо, за яких умов та з яким настроєм голосують мешканці міст, наближених до зони проведення антитерористичної операції.

З 15:00 у денних та вечірніх розмовних студіях ведучі разом з гостями - представниками штабів кандидатів, громадськими активістами та політологами - проаналізують перебіг подій на виборах, програми партій та кандидатів, а також спробують спрогнозувати результати голосування. Представники Центрвиборчкому надаватимуть оперативну інформацію про явку в день виборів та про ситуацію на дільницях.

Після 20:00 в ефірі "5 каналу" будуть оприлюднені результати екзит-полів найавторитетніших соціологічних компаній України.

Телемарафон, присвячений місцевим виборам в Україні, розпочнеться на "5 каналі" 25 жовтня о 07:00 і триватиме до 24:00.

Попередній матеріал
Президент підписав закон про посилення соціального захисту родин Небесної Сотні
Наступний матеріал
В Одесі перенесли суд над підозрюваними у 12 терактах, бо в СІЗО готуються до виборів
Теги:
Loading...