5.ua

Всі ветерани отримають пенсії ще до 8 травня

  До 8 травня всі ветерани та інваліди війни отримають свої пенсії за травень. На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на брифінгу перед журналістами 6 травня.

  За словами Міністра, станом на 5 травня вже профінансовано 15% травневих пенсійних виплат, на фінансування яких цього місяця загалом виділено 20,4 млрд. грн. Вона підкреслила, що, в першу чергу, вже до 8 травня свої пенсії отримають ветерани та інваліди війни.

  "Життєзабезпечення ветеранів війни підтримується системою пільг та компенсацій. Зокрема, вони користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг, придбання палива, скрапленого газу, оплату послуг зв'язку, безоплатним проїздом у міському, приміському та міжміському транспорті. Зауважу, що кошти на ці потреби передбачені у держбюджеті на цей рік", - підкреслила Денісова.

  Міністр також зазначила, що протягом І кварталу у підвідомчих санаторіях Мінсоцполітики пройшли санаторно-курортне лікування майже 4,5 тис. ветеранів війни та інвалідів. Загалом у 2014 році планується оздоровити 15 тис. таких громадян.

  "Цього року, на жаль, ми не можемо забезпечити санаторно-курортне лікування ветеранів війни у двох санаторіях, що знаходяться на території Криму. Їм буде нарахована компенсація у розмірі 360 грн. Наразі ми шукаємо варіанти, аби знайти заміну цим закладам на материковій частині України. Зокрема, Мінсоцполітики веде переговори з Державним управлінням справами Президента, для того, щоб використовувати підвідомчі їм санаторії для оздоровлення і ветеранів, і дітей", - відзначила Людмила Денісова.

  Попередній матеріал
  На Луганщині терористи обстріляли блокпост і знищили радіолокаційну станцію
  Наступний матеріал
  В рейтингу кращих країн для материнства Україна посіла 72-е місце