vru.gov.ua

ВРЮ: 13 суддів співпрацюють з терористами "ДНР/ЛНР"

  Вища рада юстиції виявила 13 суддів, які співпрацюють з терористичними організаціями "ДНР" та "ЛНР".

  Про це повідомляє прес-служба Вищої ради юстиції. "За результатами розгляду заяв суддів, які подали заяви про звільнення за загальними обставинами, Вища рада юстиції виявила 13 суддів, що співпрацюють із терористичними організаціями "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка", саме тому Рада вирішила зупинити розгляд їх заяв та направити матеріали до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для вирішення питання про притягнення вказаних суддів до відповідальності", - йдеться у повідомленні.

  Рада також зупинила розгляд питання про відставку стосовно судді Апеляційного суду міста Києва Ольги Єфімової до розгляду Вищою радою юстиції висновку Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції (ТСК) про порушення присяги.

  Крім того, ВРЮ ухвалила рішення про внесення подання главі держави стосовно призначення 11 кандидатів на посади суддів у суди Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Сумської, Черкаської, Кіровоградської, Харківської, Миколаївської, Вінницької областей.

  Нагадаємо, в Одесі СБУ затримала керівника держпідприємства, який фінансував лідерів терористів.

  Попередній матеріал
  Впродовж доби бойовики чотири рази обстрілювали позиції АТО на Маріупольському напрямку
  Наступний матеріал
  Прокуратура затримала військових медиків, які збували наркотичні препарати