genosse.su

ВР зменшила термін служби за контрактом до 6 місяців

  Верховна Рада України підтримала законопроект №2356а, який дає можливість демобілізованим військовослужбовцям підписувати короткострокові контракти на військову службу.

  Відповідний проект закону за основу та в цілому підтримали 253 народні депутати. Зокрема, закон передбачає введення контрактної служби на термін 6 місяців. Підписати такий короткостроковий піврічний контракт матиме право військовослужбовець, що відслужив не менше 11 місяців.

  Досі чинний закон передбачав можливість підписати контракт на службу строком від 3 років. 

  Документом передбачається, що короткострокові контракти зможуть укладати три категорії військовослужбовців, які відслужили більше 11 місяців: ті, хто повинен демобілізуватися найближчим часом, строковики, і ті, хто вже демобілізувався під час дії особливого періоду. Важливим є і отримання грошової винагороди при підписанні контракту - 9744 грн для рядового складу, до 12180 грн - для офіцерського (затверджено постановою Кабміну "Про внесення зміни до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 р.")

  Також передбачається подальша гідна щомісячна зарплата і соціальні гарантії та виплати.

  Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Національна гвардія повністю переходитиме на контрактну основу комплектування особовим складом.

  Попередній матеріал
  Найбільший корпоративний штраф в історії США: British Petroleum виплатить майже $21 млрд
  Наступний матеріал
  СБУ створила Об'єднаний центр звільнення заручників
  Теги:
  Loading...