ВР дозволила інвалідам без офіційного статусу безкоштовний проїзд у громадському транспорті

  Верховна Рада ухвалила урядовий закон, який передбачає видачу інвалідам без відповідних посвідчень довідок, які дають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Законопроект №2884 "Про внесення змін до деяких законів щодо посилення соціального захисту інвалідів, які не мають права на призначення пенсій або соціальної допомоги" сьогодні за основу та в цілому підтримали 283 народні депутати.

  Як пояснив голова профільного парламентського комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Олександр Третьяков, мета ухваленого закону – надати людям з інвалідністю, які не мають права на пенсію або соціальну допомогу і не мають відповідних посвідчень, можливість безкоштовно їздити в громадському транспорті.

  "Пропонується надати таким людям із інвалідністю довідку, що дає право на безкоштовний проїзд у транспорті, яку видаватиме управління праці та соціального захисту населення", - зазначив Третьяков.

  Як повідомляється, Закон було ухвалено з озвученою з трибуни парламенту поправкою, що такі довідки видаватимуть безкоштовно.

  Попередній матеріал
  Харків’яни провели "Східний корпус" в зону АТО (фото)
  Наступний матеріал
  На Луганщині чоловік у себе вдома випадково підірвав знайдену гранату
  Теги: