Сергій Кривонос
Сергій Кривонос newsru.com

"Я впевнений, що Антоненко до арешту навіть не знав, хто такий Шеремет" – Кривонос

Читайте по-русски
Військовий не вірить у причетність Ріфмастера до вбивства

Генерал ЗСУ Сергій Кривонос прокоментував справу Сергія Антоненка щодо його підозри у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

"Я не вірю, що Ріфмастер міг це зробити, підтримую його постійно і сподіваюся, що час розставить крапки над "і", – сказав Сергій Кривонос в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Знаю його давно, все що завгодно я можу уявити, але те, що Антоненко безпосередньо здійснював і брав участь у плануванні знищення Шеремета…" – сказав він.

Також Кривонос упевнений, що Антоненко до свого арешту навіть не знав, хто такий Шеремет, бо, на його думку, до загибелі цього журналіста мало хто з українців знав, що це за журналіст і що він писав.

"Також зазначу, що військовослужбовець Сил спеціальних операцій, незалежно від посади, всю свою душу віддавав. І питання полягає в тому, коли він міг цим займатися? Окрім цього, рівень його підготовки щодо мінно-вибухових засобів не достатньо високий, щоб знищити Шеремета", – додав він.

Нагадаємо, суд відмовив у клопотанні сторони захисту Андрія Антоненка у справі підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Попередній матеріал
Мешканець Тернопільщини втретє захворів на COVID-19 – що кажуть медики
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині одне відділення "Укрпошти" на 5 селищ опинилося під загрозою закриття – як реагують місцеві
Loading...