Facebook / Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери відновлять для бойових плавців ВМС корабель "Нетішин" у прямому ефірі

Судно уже несе бойове чергування і виконує відповідальні місії, але при цьому перебуває у вкрай незадовільному технічному стані.

Після окупації Криму частина військових суден ВМС України залишилися у агресора, зазначають у всеукраїнському центрі волонтерів The People's Project. І без того невиграшне становище ВМСУ на морі стало ще гіршим. Такі кораблі українського флоту, як "Костянтин Ольшанський", "Славутич", а також декілька корветів, тральщиків та суден зараз, де факто, знаходяться у розпорядженні ворога.

В той же час, загроза атак з води досі не зникає: "Наш ворог підступний і ми повинні бути готовими до всього". Саме тому ВМС України довелося згадати про всі кораблі, що знаходяться в їхньому розпорядженні, навіть про ті, які вже давно виконували переважно цивільні задачі.

Серед них є морське водолазне судно "Нетішин". З 2012 року воно базується в м. Очакові на Миколаївщині і зараз знаходиться не в кращому стані. Останній раз судно піднімали з води для ремонту та фарбування ще в 1999 році. Після того судно жодного разу не фарбували та не ремонтували нижче ватерлінії. Кілька років тому його косметично пофарбували, але цього недостатньо для доведення корабля до задовільного стану.

Зараз, крім водолазних робіт, корабель виконує бойові задачі та слідкує за акваторією. Крім того, команда працює з іншими підрозділам у спільних місіях.

People's Project вже певний час допомагає команді судна "Нетішин" підвищити бойову готовність та передав декілька важливих приладів в рамках проекту "Знов у бій! 2". Волонтери пояснюють: "Справа в тому, що наші давні підопічні – підрозділ розвідки ВМС України, або, як ми їх називаємо, "Туристи" – використовують "Нетішин" в своїх місіях. На прохання "туристів" People's Project та спонсори проекту придбали для судна систему ідентифікації, картплотер, зовнішній мотор для човна, аптечки, антену та інші речі. Але цього недостатньо".

На поточний момент технічний стан військового судна незадовільний – це можна побачити на фото. Однак сьогодні корабель уже під опікою волонтерів, які хочуть зробити його відновлення інтерактивним: "Ви зможете спостерігати за ремонтом в режимі реального часу – ми встановимо веб-камери, коли корабель стане в док. Це, крім того, зайвий доказ прозорості роботи волонтерів The People's Project".

/
/
/
/
/

Повний кошторис відновлення корабля складає 2,5 мільйони гривень, але суму вдалося суттєво зменшити – Рада волонтерів домовилась з цілою низкою підприємств Миколаївщини. Тож, за попередньою домовленістю, всі роботи проведуть на безоплатній основі, про що активісти детально розкажуть розповімо в процесі реалізації проекту.

Волонтери зазначили: "Ми працюємо за принципом "якщо не ми – то хто?" і не чекаємо, поки орда залізе до вашої оселі. Ми разом з вами робимо тут і зараз. Громадянське суспільство в Україні здатне на неймовірне! Тільки разом переможемо!"

Допомога банківською карткою VISA / MASTERCARD

Також:

ПриватБанк для переказу у гривнях

МО благодійний фонд "РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ"

ПАО КБ ПриватБанк

ОКПО: 36143302

МФО: 326610

Рахунок: 26005053217601

Призначення платежу: Благодійний внесок. "Нетішин". Відновлення

SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

Account: UA803266100000026009053209659

Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine

Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York

Swift code: CHASUS33

Correspondent account: 001-1-000080

Description: Donation for "Refitting Netishyn" project

SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

Account: UA413266100000026009053206287

Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine

Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany

Swift code: COBADEFF

Correspondent account: 400 8867 00401

Description: Donation for "Refitting Netishyn" project

Попередній матеріал
У мережі з'явилося відео, як парашутист збирає кубик Рубіка у вільному падінні
Наступний матеріал
"Бурштинова мафія" дісталася Києва - СБУ