Народний тил

Волонтери створили календар "Українські снайпери" для допомоги спецпризначенцям

Кошти від продажу календаря "Ukrainian Snipers" підуть на купівлю і переобладнання гвинтівки для снайперів полку особливого призначення.

Новий календар на 2016 рік виготовлений силами волонтерської команди "Народний тил" та презентований на їхньому сайті. Активісти пишуть: "Герої нашого календаря на цей рік – справжні "боги війни". Звичайно – українські військові. Спецпризначенці. Снайпери. Придбати їх (календарі – 5. ua) може кожен бажаючий, а виручені кошти будуть спрямовані на допомогу військовим".

На сторінках календаря зображені снайпери з 3-го і 8-го окремих полків спеціального призначення, 140-го окремого центру спеціального призначення і 73-го морського центру спеціального призначення. Гвинтівки у руках воїнів – придбані та/або підготовлені волонтерами COMBAT-UA, "Народний тил" та іншими волонтерами.

100% зібраних коштів піде на купівлю і переобладнання гвинтівки для снайперів одного з полків особливого призначення. За бажанням, до кожного замовленого "Ukrainian Snipers 2016" волонтери обіцяють подарувати календар "Колеса Народного Тилу 2015".

/
/
/
/
/

Нагадаємо, у березні минулого року харківські волонтери і проект "Повернись живим" презентували календарі "Я тебе чекаю" на підтримку українського війська.

Попередній матеріал
Розширене ембарго щодо Росії діятиме з лютого
Наступний матеріал
Радник прем’єра розповів про головні зовнішньополітичні виклики для України в цьому році

Дзержинськ: як місцеві волонтери та лікарі допомагають бійцям АТО

Волонтери з бійцями АТО щедрували для утримання ветеранського будинку

Бійці 14-ї бригади зазнають втрат і потребують тепловізорів – волонтери

Полтавські волонтери подарували бійцям 28-ї бригади легковик

Волонтери передали бійцям військову електроніку на 3 млн грн

5 канал - трансляція наживо