twitter.com/melnykandrij

Волонтери будуть ігнорувати закон про регулювання їхньої діяльності - Дейнега

Волонтери будуть ігнорувати новий закон щодо регулювання їх діяльності в Україні так само, як проігнорували перший подібний документ.

Про таке в ефірі телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив координатор громадської ініціативи "Повернись живим" Віталій Дейнега.

"Як волонтери проігнорували перший закон, так само вони проігнорують і другий… Держава спочатку цей волонтерський рух не помічала і не допомагала. Потім вона намагалась якось втручатись, забороняти кудись їздити, загалом якось взяти нас під своє крило. Але насправді - як ми були самі по собі, так ми і є", - зазначив волонтер.

З його слів, наразі рано говорити про те, чи буде новий закон щодо волонтерського руху допомагати благодійникам на ділі.

"Побачимо, як він буде імплементований насправді", - зазначив Дейнега.

Нагадаємо, 30 березня Президент Петро Порошенко підписав закон №246-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності". Як повідомила прес-служба Адміністрації Президента, даний закон сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги.

Попередній матеріал
60 бійців батальйону "Кіровоград" повернулися на місце постійної дислокації
Наступний матеріал
Меркель: Німеччина пам’ятає про анексію Криму і знає про утиски кримчан з боку Росії

Порошенко підписав закон про підтримку волонтерського руху в Україні

Яценюк вважає, що частину турбот про демобілізованих бійців АТО слід передати волонтерам

Волонтер оприлюднив відео аеророзвідки в районі Щастя

Одеський волонтер, в якого стріляв кілер, перебуває у тяжкому стані