"Волонтерський десант" форма для ЗСУ 5.ua

"Волонтерський десант" презентував нову форму та розробки для армії

Нові розробки на потреби української армії презентував "Волонтерський десант" Міністерства оборони керівництву держави.

Ці винаходи є результатом впровадження реформ у відомстві. З-поміж іншого, військових мають намір одягнути в нову форму - "Варан". Нині цей одяг тестують, зокрема, бійці 95-ої аеромобільної бригади. Усі елементи форми вітчизняного виробництва, вона наближена до стандартів НАТО. За словами представника Міноборони, кожен військовослужбовець може змінювати одяг залежно від потреб.

"Важливий момент - при розробці шолома ми повинні розуміти, як на нього повинен кріпитися прилад нічного бачення, ми працюємо комплексно. Модульна система - ми просто показали, що всі підсумки можуть бути навішені там, де бійцеві зручно. Система захисту-у нас персональні окуляри захисні, які постійно використовуються, велика маска. При русі на техніці або при обстрілі може одягатися. Бронежилет - модульна система - людина в залежності від завдань може полегшувати, доповнювати себе", - повідомив керівник робочої групи з реформування системи забезпечення Міноборони Костянтин Лесник.

Нагадаємо, 15 липня у Міноборони повідомили, що 27 млн грн вдалося зекономити Міністерству із впровадженням електронних закупівель.

mil.gov.ua

mil.gov.ua

mil.gov.ua

Попередній матеріал
На Одещині СБУ перекрила канал постачання боєприпасів із зони АТО
Наступний матеріал
Вибори в Чернігові: Корбан не визнає своєї поразки
Теги:
Loading...