"Волонтерський десант" презентував нову форму та розробки для армії

Нові розробки на потреби української армії презентував "Волонтерський десант" Міністерства оборони керівництву держави.

Ці винаходи є результатом впровадження реформ у відомстві. З-поміж іншого, військових мають намір одягнути в нову форму - "Варан". Нині цей одяг тестують, зокрема, бійці 95-ої аеромобільної бригади. Усі елементи форми вітчизняного виробництва, вона наближена до стандартів НАТО. За словами представника Міноборони, кожен військовослужбовець може змінювати одяг залежно від потреб.

"Важливий момент - при розробці шолома ми повинні розуміти, як на нього повинен кріпитися прилад нічного бачення, ми працюємо комплексно. Модульна система - ми просто показали, що всі підсумки можуть бути навішені там, де бійцеві зручно. Система захисту-у нас персональні окуляри захисні, які постійно використовуються, велика маска. При русі на техніці або при обстрілі може одягатися. Бронежилет - модульна система - людина в залежності від завдань може полегшувати, доповнювати себе", - повідомив керівник робочої групи з реформування системи забезпечення Міноборони Костянтин Лесник.

Нагадаємо, 15 липня у Міноборони повідомили, що 27 млн грн вдалося зекономити Міністерству із впровадженням електронних закупівель.

Попередній матеріал
На Одещині СБУ перекрила канал постачання боєприпасів із зони АТО
Наступний матеріал
Вибори в Чернігові: Корбан не визнає своєї поразки