5 канал

Волонтер Дейнега: Для мене головний критерій – чи не соромно витратити гроші Музи Іванівни, яка відмовляє собі в їжі чи ліках

Координатор проекту "Повернись живим" розповів про пенсіонерку, яка допомагає українським бійцям, що перебувають на фронті

"Це пенсіонерка з Києва, якій, думаю, більше 60-ти років точно. Вона дуже сором’язлива. Щомісяця приносить гроші в "Повернись живим". Каже, що читає мене в Інтернеті чи по телевізору дивиться. Вона дуже за це все хвилюється", - зазначив Віталій Дейнега в інтерв’ю 5.ua.

Волонтер також розповів, що йому часто доводиться відмовляти людей із невисокими статками надсилати кошти в організацію, утім вони наполегливо продовжують допомагати армії.

"І коли ми щось купуємо, для мене найголовніший критерій – чи не соромно на це витратити гроші Музи Іванівни. Тому що я розумію, що один тепловізор – це гроші сотень "Муз Іванівних". А Муза Іванівна певно що відмовляє собі в їжі чи ліках", - наголосив він. 

Повний текст розмови із Віталієм Дейнегою читайте в рубриці "ІНТЕРВ'Ю". 

Нагадаємо, нещодавно в ефірі "5 каналу" координатор ГІ "Повернись живим" заявив, що масштабної військової ескалації на Донбасі очікувати не слід, оскільки Росія потребує зняття санкцій. 

Попередній матеріал
Російські окупанти обстріляли Саханку із "Градів"
Наступний матеріал
Троє палестинців напали на ізраїльських поліцейських, загинула жінка
Loading...

Волонтери змогли безкоштовно розмитнити автомобілі з-за кордону для АТО

Волонтери місії "Чорний тюльпан" готуються до пошуків тіл загиблих бійців АТО

Як волонтери заохочували киян стати донорами крові

Волонтери допомогли врятувати 15 життів після боїв у Волноваському районі – координатор "Повернись живим"

Фонд "Повернись живим" ремонтує БТР десантного батальйону, який вирушає на Схід

5 канал - трансляція наживо