zapad24.ru

Власників автомобілів зобов’яжуть платити штраф за всіх, хто був за кермом їхніх машин

  Після запровадження автоматичної фіксації порушень сплачувати штраф буде власник машини, а не особа, яка керувала автомобілем в момент порушення.

  Це передбачено законопроектом щодо безпеки дорожнього руху, повідомив журналістам міністр внутрішніх справ Арсен Аваков після засідання Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який рекомендував парламенту ухвалити відповідний законопроект.

  Глава МВС пояснив, що законопроект про внесення змін до ряду законів для гарантування безпеки дорожнього руху передбачає автоматичну фіксацію порушень правил дорожнього руху, а відповідальність за такі порушення нестиме власник транспортного засобу, навіть якщо не він був за кермом у момент скоєння порушення.

  "Якщо власник автомобіля віддав авто своєму товаришу, і власнику прийшов "лист щастя" (протокол про порушення правил дорожнього руху та постанова про накладення штрафу після фіксації порушення автоматичними системами), то власник має право переадресувати регресом цей штраф тому, хто скоїв порушення", - цитує Авакова УНІАН.

  Також міністр прогнозує, що після введення автофіксації порушень ПДР, українські суди не стикнуться з судовими позовами.

  Попередній матеріал
  Російська риторика навколо конфлікту в Україні не змінюється - експерт
  Наступний матеріал
  Експерт: Україна має бути проінформована про переговори лідерів інших країн щодо конфлікту на Донбасі
  Теги:

  В МВС розповіли про нову систему штрафів і балів для водіїв

  Зв’язку між убивствами Калашникова і Бузини та нападом на київську АЗС немає - Аваков

  Аваков: У справі щодо компанії Фірташа фігурують Каськів і Льовочкін

  Аваков звільнив працівників ДАІ, яких минулого тижня зловили на хабарі