переселенці 5.ua

Влада Дніпропетровської області отримає від ООН 7 млн грн на допомогу для переселенців

  Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) виділить 7 млн грн для програми фінансової підтримки внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області.

  Як передає УНІАН з посиланням на повідомлення організації, програму буде реалізовано у співпраці з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією через Департамент праці та соціального захисту. Основною метою програми є надання одноразової грошової допомоги для забезпечення першочергових потреб, пов’язаних із вимушеним переселенням.

  Так, програма розрахована на найбільш вразливі категорії населення, такі як багатодітні сім’ї, особи з обмеженими можливостями, батьки-одинаки та вагітні жінки. Очікується, що до кінця року близько 3 600 вимушених переселенців отримають одноразові виплати у розмірі 2 тис грн.

  "У Дніпропетровській області зареєстровано 72 800 переселенців. Багато із них прибувають без речей і потребують найнеобхіднішого. Ми розуміємо, наскільки важливою є фінансова підтримка для найбільш незахищених осіб, які змушені розпочинати життя спочатку", - зазначив голова філії Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Дніпропетровську Джефф Вордлі.

  Нагадаємо, тим часом країни ЄС переживають кризу через наплив мігрантів з районів конфліктів в Африці та на Близькому Сході. Європейський союз схвалив виділити 2,4 млрд євро для вирішення проблеми. Італія отримає на ці потреби близько 560 млн євро, Греція - приблизно 474 млн євро. Певну допомогу отримають влада Франції та Великобританії, що зіткнулися з серйозною міграційною кризою в районі тунелю під Ла-Маншем.

  Попередній матеріал
  Згадка в проекті змін до Конституції про Донбас не означає визнання терористів - Уколов
  Наступний матеріал
  ОБСЄ вчергове зафіксувала вивезення вугілля з Донбасу до Росії
  Теги:
  Loading...