вірус_Корея 5.ua

Вірус у Південній Кореї забрав уже п'ять життів. Влада впровадила стеження за телефонами

  Стежити за мобільними телефонами понад двох тисяч людей відсьогодні будуть у Південній Кореї. Таким чином лікарі намагаються втримати вдома пацієнтів, яких відправили на карантин через небезпечний вірус МЕРС, який шириться країною.

  Уночі через хворобу померла вже п'ята людина, у лікарнях - ще 64, це удвічі більше, ніж три дні тому. На карантині - всі, хто контактував із хворими. Зокрема й ціле село, у якому мешкав перший чоловік, який захворів на МЕРС. Кількасот шкіл і дитячих садочків будуть закриті ще принаймні кілька днів.

  Влада запевняє, що нарешті взяла ситуацію під контроль і найближчим часом епідемія має вщухнути. Це найбільший спалах хвороби поза межами Саудівської Аравії, де виявили вірус кілька років тому. Від нього там померли вже майже півтисячі людей.

  "Ми плануємо відстежувати мобільні телефони людей, які перебувають на карантині. Будь ласка, зрозумійте: це нагальні заходи для захисту ваших родин і сусідів", - заявив Чхве Кьон-Хван, заступник прем’єр-міністра Південної Кореї.

  Попередній матеріал
  Антиглобалісти вимусили лідерів "Великої сімки" пересуватися на гелікоптерах
  Наступний матеріал
  У Новосибірську Навального атакували яйцями
  Теги:
  Loading...