Віра Савченко/Facebook

Віру Савченко вже відпустили з суду в Чечні - Новіков

  Віру Савченко, яку намагалися затримати у Чечні, вже відпустили.

  Про це в середу, 28 жовтня, повідомив у Twitter один із адвокатів української льотчиці Надії Савченко, а також захисник Миколи Карпюка Ілля Новіков.

  "Віру Савченко відпустили з Верховного суду Чечні, документи повернули. Дуже нервова атмосфера з перших же днів процесу", - написав Новіков.

  Нагадаємо, сьогодні раніше адвокат повідомляв, що у столиці Чечні, де відбувається суд у справі викрадених українців Миколи Карпюка і Станіслава Клиха, хочуть затримати Віру Савченко за образу судді. Крім того, згаданий суд позбавив її статусу громадського захисника у справі викрадених українців.

  Зазначимо, що слухання у кримінальній справі стосовно українців Станіслава Клиха і Миколи Карпюка, обвинувачених у тому, що вони в 1994-1995 роках воювали проти російських військовослужбовців у Чечні, почалися 15 вересня цього року. 

  За версією російського слідства, на початку 1990-х років на території України була створена воєнізована політична організація праворадикального спрямування "УНА-УНСО". Вони стверджують, що "до її складу ввійшли громадяни України Микола Карпюк, Станіслав Клих, Олександр Малофеєв, Олександр Музичко та інші особи", а однією з їхніх цілей було знищення громадян РФ.

  Попередній матеріал
  В Підмосков'ї сусідів автора книги "Аеропорт" закликають доносити на нього у спецслужби
  Наступний матеріал
  В Україні запроваджується електронний апостиль
  Теги:
  Loading...