Пінчук 5.ua

Віктор Пінчук отримав премію "Людина епохи Відродження 2014"

  Вручення відзнаки за "діалог та культурний плюралізм" відбулось напередодні у Флоренції.

  Правління "Фонду Палаццо Строцці" нагородило українського бізнесмена Віктора Пінчука премією "Людина епохи Відродження 2014". Вручення нагороди відбулося 13 липня 2015 року в галереї Академії мистецтв Флоренції серед скульптур великих майстрів Відродження, повідомлено у прес-релізі "Фонду Пінчука".

  Серед заслуг лауреата засновники премії відзначили заняття філантропією, зокрема фінансування українського павільйону на Венеційській бієнале та відкриття арт-центр сучасного мистецтва у Києві. Також звернули увагу на діяльність благодійного фонду Пінчука, який "втілює освітні та соціальні програми і долучається до боротьби з найзагрозливішими для світу хворобами. Серед регалій лауреата згадали його членство у Раді директорів Інституту міжнародної економіки Петерсона та міжнародній Консультативній раді Інституту Брукінгса у Вашингтоні. Серед заслуг також зазначили і просування України під час щорічних зібрань Всесвітнього економічного форуму у Давосі та зустрічах неурядової організації Ялтинська європейська стратегія (YES), заснованої Пінчуком у 2004 році для сприяння європейської інтеграції України.

  У "Фонді Палаццо Строцці" зазначили, що одна з основних місій Віктора Пінчука – "за допомогою діалогу і культурного плюралізму подолати кризу стосунків з Росією, зберігши, разом з тим, незалежність, цілісність і недоторканість кордонів України". У свою чергу, діалог і культурний плюралізм – як альтернатива війні та насильству – це "два ключові аспекти, що характеризують місію "Фонду Палаццо Строцці"".

  У 2011 році Правління Фонду заснувало премію "Людина епохи Відродження" з метою виявляти та вшановувати осіб, які протягом свого життя "сповідують цінності Ренесансу", що проявляється чи то у підприємницькій діяльності, чи у відкритті нових горизонтів, або ж у меценацтві, мистецтві, у соціальних справах чи у пошуку глобального порозуміння".

  У 2011 році премію "Людина епохи Відродження" отримав Тед Тернер; у 2012 - Нкосазана Дламіні-Зума, голова комісії Африканського Союзу. У 2013 році нагороду отримав Леонард А. Лаудер, почесний голова компанії Estee Lauder.

  Попередній матеріал
  New Horizons передав нову фотографію Плутона
  Наступний матеріал
  Експерт: Гра навколо депутатської недоторканності – це відволікання уваги від чогось важливого
  Теги: