www.segodnya.ua

Відзавтра в Україні штрафуватимуть телеканали, які транслюють заборонені російські фільми та серіали

  Завтра, 4 червня, набуде чинності закон "Про внесення змін до деяких законів щодо захисту інформаційного телерадіопростору України", який передбачає, зокрема, введення санкцій проти українських телеканалів, що показують заборонені російські фільми та серіали.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Так, від 4 червня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення надаватиме Держагентству з питань кіно дані про порушення закону українськими телевізійними каналами. Держагентство, відповідно до закону, вживатиме необхідних заходів до порушників.

  Повідомляється, що штраф за трансляцію заборонених в Україні фільмів і серіалів складатиме десять мінімальних заробітних плат, якщо порушення здійснюється вперше. У разі подальшого порушення закону, ця сума збільшиться до 50 мінімальних зарплат. 

  Як зазначає "Інтерфакс-Україна", у законі зазначено, що забороненими для розповсюдження в Україні визнаються фільми, які популяризують органи держави-агресора, створюють позитивний образ працівників держави-агресора та працівників радянських органів держбезпеки.

  Нагадаємо, 2 квітня цього року Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України".

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: у результаті бойових дій біля Мар’їнки семеро бійців поранені
  Наступний матеріал
  У Чечні розгромили "Комітет проти тортур"