zn.ua

Відтепер з України до Румунії курсує два пасажирські поїзди щоденно - "Укрзалізниця"

  ПАТ "Укрзалізниця" з 13 грудня запровадила щоденне курсування двох пасажирських поїздів між Україною та Румунією.

  Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

  "З метою розширення залізничного сполучення з країнами Євросоюзу з 13 грудня ПАТ "Укрзалізниця" запровадила щоденне курсування двох пасажирських поїздів між Україною та Румунією. Поїзди курсуватимуть зі станції Вадул-Сірет (Чернівецька обл.) до румунських міст Бухарест і Сучава", - йдеться у повідомленні.

  Поїзд №380 Вадул-Сірет – Бухарест відправлятиметься зі станції Вадул-Сірет о 13:40 та прибуватиме до Бухареста о 22:48. Зворотно поїзд відправлятиметься о 6:15 та прибуватиме на станцію Вадул-Сірет о 15:40.

  Поїзд №385 Вадул-Сірет – Сучава відправлятиметься зі станції Вадул-Сірет о 16:35 та прибуватиме до Бухареста о 18:45. Зворотно поїзд відправлятиметься о 10:55 та прибуватиме на станцію Вадул-Сірет о 12:35.

  Для подорожі поїздами до Бухареста й Сучави пасажири з інших міст України можуть дістатися до станції Вадул-Сірет із пересадкою в Чернівцях. Квитки на ці поїзди вже можна придбати в міжнародних касах "Укрзалізниці".

  Також графіком руху пасажирських поїздів на 2015/2016 роки передбачено курсування через день безпересадкового вагона Львів – Варшава: відправленням зі Львова о 23:59 та прибуттям до Варшави о 9:06, зворотно - з Варшави відправлення о 18:39 та прибуття до Львова о 6:03.

  Раніше повідомлялося про відновлення з 12 грудня 2015 року курсування безпересадкового вагона Київ – Прага.

  Попередній матеріал
  Китай запустив телескоп для пошуку темної матерії
  Наступний матеріал
  У Нідерландах поліція розігнала антимігрантський мітинг вогнепальною зброєю