www.volynpost.com

Відтепер директорів шкіл обиратимуть на відкритому конкурсі – Кабмін

  Сьогодні, 13 жовтня 2015 року, Кабінет міністрів України схвалив постанову про порядок призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності за результатами конкурсного відбору.

  Кабмін також рекомендує органам місцевого самоврядування запровадити відкриті конкурси на посади директорів шкіл комунальної форми власності, повідомляє прес-служба уряду.

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду наголосив, що за цією постановою директори обираються "не за вказівкою того чи іншого керівника області чи району", а конкурсною комісією, яка складатиметься з фахівців, представників громадськості, батьківських комітетів та навіть учнів. Яценюк також нагадав, що на таких відкритих конкурсах були обрані 22 директори київських шкіл, цей експеримент запроваджується зараз у Чернівцях. 

  Яценюк також підкреслив, що уряд України приймає рішення щодо надання дозволу на використання бюджетних коштів для відновлення повноцінного функціонування 16 ВНЗ, які переїхали  з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської області на контрольовані української владою території. За словами прем'єра, таке рішення дасть змогу забезпечити фінансування цих вузів і дозволити їм здійснити закупівлі техніки, обладнання, інвентарю для того, щоб відновити діяльність в повному обсязі.

  Як повідомляв 5.ua, 9 жовтня 2015 року в Україні запустили портал для молоді, який допоможе визначитися з майбутньою професією. 

  Попередній матеріал
  У Єрусалимі терорист в’їхав у натовп, а потім добивав жертв ножем
  Наступний матеріал
  Голландська доповідь підтвердила, що МН17 був збитий ракетою, яка стоїть на озброєнні РФ – російський блогер
  Теги:
  Loading...