5 канал

Відсьогодні запрацював інформаційний сайт для перевірки кандидатів у місцеві прокурори - Геращенко

  У вівторок, 20 жовтня, розпочав свою роботу сайт з перевірки кандидатів на посади місцевих прокурорів.

  Про таке заявив народний депутат, радник глави МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook і звернувся до українців, аби вони взяти участь у зборі інформації щодо кандидатів на пости місцевих прокурорів.

  "З сьогоднішнього дня розпочав свою роботу інформаційний ресурс з перевірки кандидатів на посади місцевих прокурорів - http://helpus.watch. Завдання стоїть непроста. Протягом двох тижнів зібрати інформацію з відкритих джерел про більш ніж трьох тисячах кандидатів на пости місцевих прокурорів, їх перших заступників та заступників", - написав Геращенко

  Окрім того, радник глави МВС наголосив: "Вже завтра, в середу, перша співбесіда пройде по Городоцькій місцевій прокуратурі Хмельницької області. ... В цілому графіки співбесід з кандидатами в місцеві прокурори опубліковані на сайті Генеральної прокуратури в розділі "Реформа ГПУ" і кожен, чиї права були порушені незаконними діями прокурорів, може знайти там свого кривдника і дати зворотний зв'язок про його незаконні дії". За словами Геращенка, це реальна можливість, через механізми контролю громадянського суспільства, вперше в історії України, не "допустити призначення на посади місцевих прокурорів тих, хто вже показав себе не з кращої сторони або тих, хто ними бути не гідний".

  У описі на головній сторінці сайту зазначено: "Канцелярська сотня пропонує новий механізм швидкої перевірки кандидатів на різні посади. Люди в нашій базі претендують на якесь крісло. Не виключено, що серед них є фантастичні покидьки, які не мають навіть наближатися до державних установ. Допоможіть їх знайти".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 20 жовтня, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе відкидає можливість, що місцевими прокуратурами керуватимуть старі кадри. Він також додав, що в Україні розпочався перший етап відкритого конкурсу на керівні посади в місцеві прокуратури. ГПУ також запустила онлайн-трансляцію конкурсу. Сакварелідзе наголосив, що керівників місцевих прокуратур набирають в 4 етапи: прийом заяв від потенційних кандидатів на посади, організація професійних тестів, співбесіда та проходження спеціального тесту. Також він додав, що четвертий етап конкурсу, коли конкурсна комісія почне проводити співбесіди, транслюватиметься в інтернеті.

  Попередній матеріал
  Активіст блокади Криму: Ми розглядаємо електроенергію як товар, і тому проти її постачання окупантам
  Наступний матеріал
  У ніч на понеділок у Сирії загинуло щонайменше троє росіян – Reuters
  Теги:
  Loading...