scania.ua

Відсьогодні в Україні вантажівки їздитимуть переважно вночі

  Відсьогодні, 1 червня, "Укравтодор" вводить обмеження на пересування вантажного транспорту більшістю українських доріг вдень через деформацію асфальтобетонного покриття від нагріву.

  Про це повідомляє прес-служба "Укравтодору".

  На сайті відомства відзначили, що заборона діятиме лише за умови спекотної погоди, у прохолодні дні рух вантажівок здійснюватиметься без обмежень.

  "Заборона руху автотранспорту з наднормовою вагою у спекотну пору року за температури повітря +28ºС і вище вже набрала чинності в усіх областях України, відтепер та протягом всього літнього періоду великоваговий автотранспорт пересуватиметься основними автомобільними дорогами загального користування здебільшого вночі", - ідеться в повідомленні.

  Наразі в усіх областях України вже встановлені відповідні заборонні дорожні знаки і визначені місця тимчасового відстою транспортних засобів на період дії обмежень. Крім того, за дорученням Укравтодору будуть облаштовані інформаційні панно.

  У свою чергу, начальник Управління експлуатаційного утримання доріг і безпеки руху Укравтодору Олег Федоренко поінформував: "Дати початку та завершення тимчасових обмежень визначатимуться в залежності від температурних показників повітря. Час обмеження встановлюватиметься в залежності від районування території областей – у більшості випадків від 9-10 години ранку до 21-22 години вечора". 

  Попередній матеріал
  У середмісті столиці міліція спіймала грабіжника
  Наступний матеріал
  Українці завоювали "срібло" та "бронзу" на чемпіонаті Європи з академічного веслування

  95% доріг в Україні вимагають капремонту – "Укравтодор"

  В Україні побудують платні дороги і реорганізують "Укравтодор" - Пивоварський

  Яценюк доручив "Укравтодору" терміново використати на ремонт доріг 1 млрд грн

  "Укравтодор" потребує 6 млрд. грн. на рік на утримання доріг щорічно