genosse.su

Відсьогодні українці можуть переглядати всі депутатські запити - Гройсман

  На офіційному веб-сайті Верховної Ради відсьогодні оприлюднюватимуться всі депутатські запити.

  Про це сьогодні, 19 жовтня, заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, йдеться у повідомленні прес-служби парламенту.

  "Відтепер оприлюднення запитів стане постійною та обов’язковою практикою в роботі парламенту. Зваживши на великі суспільні очікування щодо очищення влади, такі нововведення покликані попереджувати та виявляти корупційну складову в діяльності народних депутатів України", - наголосив спікер.

  Гройсман наголосив: "Інциденти з депутатськими зверненнями, якими можна торгувати, повинні назавжди відійти в минуле". Він повідомив, що всі депутатські запити реєструються у Верховній Раді України, і питання щодо їх розгляду вноситься до порядку денного пленарних засідань.

  Окрім того, Гройсман зауважив, що ситуація з депутатськими зверненнями та листами є значно складнішою, "оскільки такі документи ніде не реєструються", і "поки що зміст депутатських звернень для громадськості є недоступним". Він зазначив, що ініціюватиме зміни до законодавства, які дозволять оприлюднювати депутатські звернення. Також голова Верховної Ради України звернувся до народних депутатів із закликом надавати свої депутатські звернення для розміщення їх на веб-сайті парламенту. Ознайомитися із запитами народних депутатів можна на сторінці ВР.

  Як повідомляв 5.ua, 17 вересня 2015 року народного депутата Ігоря Мосійчука затримали у будівлі Верховної Ради (5.ua опублікував детальний звіт про цю резонансну подію). Наступного дня Печерський суд постановив заарештувати нардепа на два місяці. А 22 вересня 2015 року після викриття "бізнесу" Мосійчука Гройсман наказав оприлюднювати усі депутатські запити, адже був обурений тим, що депутати "роблять бізнес" на поданні запитів за гроші.

  Попередній матеріал
  На катері "Іволга" знайшли тіла ще двох загиблих
  Наступний матеріал
  Голова ЦВК пояснив відмову в реєстрації Добкіна кандидатом у депутати
  Теги:
  Loading...