3g-net ukrainianiphone.com

Відсьогодні 3G-зв'язок від "МТС-Україна" доступний в громадських місцях

  З 5 червня 2015 року мобільний інтернет 3G від "МТС Україна" на швидкості до 42 Мбіт/с доступний в Міжнародному аеропорті "Київ" у Жулянах, а також в торгівельно-розважальних центрах SkyMall та OceanPlaza.

  Про це йдеться на сайті "МТС-Україна".

  "Швидкісний мобільний інтернет в громадських місцях буде доступний усім абонентам "МТС-Україна" без додаткової плати в рамках чинних 3G та 2G тарифів оператора", - зазначає прес-служба.

  В прес-службі також відзначають, що за словами генерального директора "МТС-Україна" Івана Золочевського, посилаючись на досвід міжнародних партнерів, які вже давно розгорнули 3G і 4G покриття, швидкісний мобільний інтернент є найбільш популярною послугою саме в приміщеннях. "Більше 80% всього 3G трафіку генерується не на вулицях, а в приміщеннях – в торгівельних центрах, спортивних клубах, бізнес-центрах, аеропортах та вокзалах. Проаналізувавши географію споживання мобільного інтернету в Києві, ми починаємо з найбільш популярних місць у користувачів мобільного інтернету" – цитує Золочевського прес-служба. 

  3G покриття "МТС Україна" в громадських місцях забезпечить більшу швидкість та ємність мережі, ніж публічні Wi-Fi мережі. Внутрішня мережа розгорнута на базі Indoor solution, системи антен розташованих всередині будівлі, яка дозволяє забезпечити якісні послуги всередині приміщень. Одночасно мережа може обслуговувати близько 1 тис. абонентів на швидкостях до 35 Мбіт/сек. 

  У "МТС-Україна" зазначають, що найближчим часом планується запуск більше 50 внутрішніх 3G мереж в Києві та 200 об’єктів в найбільших містах України. 

  Попередній матеріал
  Приватизовані Януковичем та його поплічниками землі в резиденції "Синьогора" повернули державі
  Наступний матеріал
  Росія не збирається дотримуватись Мінських угод – дипломат