Фото vikna.if.ua

Відкрито кримінальну справу щодо вивезення гексахлорбензолу з Калуша

  Предметом розслідування стане корупція і розкрадання держкоштів при вивезенні отрути з Калуського району.

  Кримінальну справу було відкрито 13 травня по факту корупції під час вивезення небезпечних відходів гексахлорбензолу в Калуському районі Івано-Франківської області у 2011-2014 роках, повідомляє прес-служба секретаря тимчасової комісії Ради Юрія Дерев’янка.

  Під час засідання комісії 14 травня прокурор Івано-Франківської області Ігор Настасяк запевнив, що прокуратура провела всі необхідні слідчі дії і допити з цього питання. Разом з тим, він відзначив, що "на даний час робиться все, щоб сховати документацію" (фігурантами даної справи – ред.)".

  У повідомленні також йдеться, що "кількість гексахлорбензолу яка була в Україні, така й залишилась". За наявними даними, була вивезена слабо заражена земля, бо її вивіз коштує 30 доларів за тонну, в той час вартість вивезення сильно зараженої землі у двадцять разів дорожча.

  Нагадаємо, 19 березня народні депутати створили тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин розкрадання державних коштів під час надання послуг зі збирання небезпечних відходів гексахлорбензолу в Калуському районі Івано-Франківської області у 2011-2014 роках.

  Попередній матеріал
  "Незламна" вийде в широкий прокат в Китаї
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють Авдіївку з мінометів, поранений підліток - МВС

  Ексклюзивна екскурсія приміщеннями Антикорупційного бюро - відео

  Національне Антикорупційне бюро має розширити свої повноваження – Яценюк

  Франція допоможе розслідувати корупційні злочини колишніх українських посадовців

  Робоча група з розслідування корупції в Кабміні має відзвітувати 15 травня - Гройсман