informnapalm.org

Відео-флешмоб триває: українські волонтери створили ролик про грузинське військо

  InformNapalm продовжив естафету Туреччини й України і створив відео про армію Грузії.

  Історія флешмобу почалася з відеоролика українських волонтерів "Народного проекту" про турецькі ВПС. В Туреччині це відео створило справжній ажіотаж у ЗМІ та соцмережах. Поява ролика дивним чином співпала зі збиттям турецькими ВПС російського військового літака, що порушив кордони країни.

  Турки відповіли відеоподарунком про армію України, створеного за ініціативою студії Haci Productions. У ньому використані документальні кадри боротьби вітчизняного війська проти російської агресії на Донбасі, а також кадри тренувань та бойових стрільб.

  Продовжуючи флешмоб про доблесть і силу армій дружніх Україні країн, волонтери Міжнародної спільноти InformNapalm створили відеоролик про грузинських воїнів. "Народ Грузії завжди допомагав нам, підтримував українців у боротьбі з російським агресором. Грузини були й залишаються нашими братами. Цей ролик – вияв нашої безмежної вдячності за підтримку, за все, що об’єднує і пов’язує народи України й Грузії. InformNapalm сподівається, що вам сподобається цей відео подарунок", – написали активісти.

  Попередній матеріал
  Перші звинувачення у справі ОПЗ можуть з'явитися вже у наступні кілька тижнів – Сакварелідзе
  Наступний матеріал
  Підсумки зустрічі Тристоронньої контактної групи