5.ua

Від ускладнень грипу в Україні вже померло 155 осіб - МОЗ

  В Україні офіційно зареєстрували 155 смертельних випадків від ускладнень грипу.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

  "З початку епідемічного сезону, за оперативними даними, зареєстровано 155 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них - 2 дітей віком до 17 років та один летальний випадок серед вагітних", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначили в міністерстві, за медичною допомогою своєчасно звернулася лише третина померлих. Жоден із них не мав щеплень проти грипу. Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області - 32, у Вінницькій - 13, Запорізькій - 12, Рівненській - 11.

  За оперативними даними, з початку епідсезону з 28 вересня 2015 року в Україні зареєстрували майже 3,1 млн хворих на грип та ГРВІ, перехворіли 7,9% населення. Із загальної кількості захворілих майже 65% становлять діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ - серед населення Київської області та міста Києва, де перехворіло відповідно 15,5% та 11,5% населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській (4,8%) та Харківській областях (3,4%).

  У третій тиждень 2016 року у 18 областях показники захворюваності на грип перевищили епідпороги, з них в 11 областях - більше ніж на 50% (Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Луганська, Чернівецька області). В інших регіонах країни епідпороги перебувають у межах від -2,3% у Харківській області до -46,5% в Івано-Франківській області.

  Нагадаємо, У МОЗ розповіли, коли грип піде на спад.

  Попередній матеріал
  Українські підприємства через ембарго Росії втратять цього року майже мільярд доларів прибутків – Абромавичус
  Наступний матеріал
  Польща збудує газопровід "в обхід" Росії
  Loading...

  З початку епідсезону жертвами грипу в Україні стали 129 людей - МОЗ

  У Києві зросла кількість жертв грипу

  Медики констатують, що грип потроху відступає

  У Києві від грипу померла 21 людина

  МОЗ оголосило епідемію грипу в Україні

  5 канал - трансляція наживо