5.ua

Вагомо підвищать зарплату передусім тим вчителям, які пройшли сертифікацію – Гриневич

Сертифікація викладачів буде добровільною, втім заробітну платню вагомо підвищать у першу чергу вчителям, які впевнені у своїй кваліфікації і пройшли цю процедуру.

Про це сьогодні, 2 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомила голова комітету ВР з питань науки та освіти Лілія Гриневич.

"Сертифікація вчителів буде добровільною, не всіх учителів, а добровільною. Вона буде проводитися також із метою того, щоб пов'язати рівень заробітної плати з рівнем кваліфікації. Ми, на жаль, не можемо підвищити зарплату всім вчителям, хоча вони цього потребують, бо рівень зарплати дуже низький. Якщо йти поступово, то в першу чергу – підвищувати вагомо зарплату для тих, хто дбає про свій рівень кваліфікації, для тих, хто добре працює", - розповіла вона.

Також голова профільного комітету зазначила, що така сертифікація буде складатися з двох етапів: "Одна частина – схожа на ЗНО для вчителя. Там будуть питання, пов’язані із психологією, з методикою викладання і зі знанням власного предмету. І друга частина – це частина, яка оцінює роботу цього вчителя у школі – з допомогою його колег, адміністрації в школі та батьків дітей". 

Крім того, Гриневич розповіла, що МОН наразі допрацьовує фінальну версію законопроекту про освіту. Очікується, що його представлять у парламенті вже в цьому місяці. 

Попередній матеріал
У Парижі тривають переговори лідерів держав Нормандської четвірки
Наступний матеріал
ГПУ підозрює екс-голову Аграрного фонду у розкраданні півмільярда гривень
Теги:
Loading...