В Ужгороді на хабарі у $1 тис. затримали працівника міліції

  Працівники служби внутрішньої безпеки закарпатської міліції в Ужгороді затримали під час одержання неправомірної вигоди в сумі $1 тис. молодого слідчого міськвідділу міліції.

  Як повідомляє служба зі зв'язків з громадськістю УМВС України в Закарпатській області, ці гроші слідчий, який працює на посаді менше року, вимагав від таксиста, що перевозив злодіїв, за непритягнення його до кримінальної відповідальності.

  "Під час одержання хабара в сумі $1 тис. слідчий був викритий працівниками відділу внутрішньої безпеки закарпатської міліції", - йдетьсяв повідомленні.

  За даним фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ст.368 (одержання хабара посадовою особою) КК України. Наразі слідство у цій справі триває.

  "Хочу звернутись до всіх своїх колег. Усі, хто не розуміє вимог, які стоять перед сучасним правоохоронцем, мають два шляхи: звільнятись зі служби і йти в бізнес, або потрапити за грати. Україна потребує чесних держслужбовців і патріотів, хабарникам у нас не місце", - прокоментував затримання міліціонера начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.

  Попередній матеріал
  Спецслужби СРСР дискредитували активістів українського національно-визвольного руху - нардеп
  Наступний матеріал
  У Києві розстелили 49 червоних ковдр на честь вшанування загиблих військових внаслідок катастрофи літака ІЛ-76

  На Херсонщині прокурора упіймали на хабарі у $3 тисячі

  На Київщині двох працівників газової служби затримали на хабарі у 80 тис. грн

  У Вінницькій області затримали майора військкомату, який вимагав хабарі від призовників

  Правоохоронці піймали на хабарах чиновників із Києва, Тернополя та Запоріжжя