В уряді затвердили правила вилучення цивільного транспорту під час мобілізації

  Кабінет міністрів України визначив порядок вилучення транспорту на час мобілізації.

  Уряд опублікував у новій редакції "Положення про військово-транспортні обов'язки", відповідно до яких може здійснюватися безкоштовне залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і підприємств, пише "Інтерфакс-Україна".

  Цими положеннями визначено, що під час мобілізації, для потреб військових може здійснюватися безкоштовне залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності на умовах повернення їх після оголошення демобілізації. Залучати цивільні транспортні засоби будуть військові комісаріати.

  Водночас документом передбачено порядок компенсації шкоди, завданої транспортним засобам і техніці в результаті їх залучення з мобілізації.

  Крім того, у положеннях вказано, що від передання транспортних засобів під час мобілізації можуть звільнятися підприємства, установи та організації у зв'язку з виконанням ними встановлених мобілізаційних завдань, а також за умови, що їх транспортні засоби і техніка задіяні у виробничому процесі виконання мобілізаційних завдань, зазначають урядовці. 

  Попередній матеріал
  Проросійські терористи тричі відкривали вогонь по блокпосту "Мар'їнка"
  Наступний матеріал
  Копенгаген назвали найкращим містом для велосипедистів