Кабмін
Кабмін mirtepla.in.ua

В уряді затвердили правила вилучення цивільного транспорту під час мобілізації

  Кабінет міністрів України визначив порядок вилучення транспорту на час мобілізації.

  Уряд опублікував у новій редакції "Положення про військово-транспортні обов'язки", відповідно до яких може здійснюватися безкоштовне залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і підприємств, пише "Інтерфакс-Україна".

  Цими положеннями визначено, що під час мобілізації, для потреб військових може здійснюватися безкоштовне залучення транспортних засобів і техніки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності на умовах повернення їх після оголошення демобілізації. Залучати цивільні транспортні засоби будуть військові комісаріати.

  Водночас документом передбачено порядок компенсації шкоди, завданої транспортним засобам і техніці в результаті їх залучення з мобілізації.

  Крім того, у положеннях вказано, що від передання транспортних засобів під час мобілізації можуть звільнятися підприємства, установи та організації у зв'язку з виконанням ними встановлених мобілізаційних завдань, а також за умови, що їх транспортні засоби і техніка задіяні у виробничому процесі виконання мобілізаційних завдань, зазначають урядовці. 

  Попередній матеріал
  Проросійські терористи тричі відкривали вогонь по блокпосту "Мар'їнка"
  Наступний матеріал
  Потужний тайфун досяг берегів Китаю, над передмістям Чикаго пронісся руйнівний торнадо
  Теги:
  Loading...