lb.ua

В УПЦ МП пояснили, чому їхні священнослужителі сидячи слухали імена Героїв України

  В УПЦ (МП) дали роз'яснення інциденту у Верховній Раді України щодо ситуації, коли предстоятель церкви митрополит Київський і всієї України Онуфрій і інші священнослужителі МП не підвелися разом з усіма при оголошенні імен Героїв України.

  Як йдеться у повідомленні Синодального відділу УПЦ (МП), що розміщено на сайті організації, таку поведінку священнослужителів пояснили їх боротьбою за мир.

  "Під час промови Президента України Петра Порошенка присутні стоячі вітали імена тих, хто був удостоєний звання Героя України за участь в обороні Вітчизни на Сході нашої Держави. Блаженніший Митрополит Онуфрій не відреагував на цю промову так само, як і всі інші гості та учасники урочистого засідання, щоб підкреслити – потрібно негайно припинити війну!", - йдеться у повідомленні.

  Як повідомляє синодальний відділ, митрополита турбує також і доля тих, хто знаходиться по інший бік фронту.

  "Він не раз виказував шану до всіх героїв, які боронять українські кордони. Однак, не може бути виправдання підживлюванню вогню війни, який майже щодня забирає життя не лише військових, але й беззахисних цивільних громадян України, в тому числі дітей. Вони гинуть по обидві сторони від лінії фронту. Їх смерті ніхто не рахує", - йдеться у повідомленні.

  Синодальний відділ зазначає, що вірячи УПЦ(МП) постійно моляться про мир і допомагають Збройним силам України з благословення предстоятеля.

  "З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви віряни щоденно моляться про мир і збирають кошти, їжу, одяг, медикаменти для підтримки українських воїнів та мирного населення українського Донбасу", - пише Синодальний відділ.

  Попередній матеріал
  Симчич: УПА так довго протрималася завдяки жінкам
  Наступний матеріал
  У США 8 травня відзначили парадом авіації часів Другої світової війни
  Теги:
  Loading...

  Священнослужителі Московського патріархату не підвелися, коли Президент зачитав імена Героїв України

  Порошенко: "Русскоязычные граждане Украины любят свою Украину не меньше украиноязычных"

  Порошенко порівняв Донбас із Судетами: "Нам не треба пояснювати, що це таке"

  Порошенко: 1675 українців в ході АТО віддали свої життя за Україну та її перемогу