podrobnosti.ua

В "Укрзалізниці" обіцяють не підвищувати вартість залізничних квитків

  ПАТ "Укрзалізниця" не буде збільшувати тарифи на проїзд пасажирськими поїздами внутрішнього сполучення.

  Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Українська залізниця".

  "Попри складну економічну ситуацію, "Укрзалізниця" не буде збільшувати вартість проїзду пасажирськими поїздами у внутрішньому сполученні" - йдеться у повідомлені.

  В "Укрзалізниці" підкреслюють, що залізниці України нині несуть значне фінансово-економічне навантаження, забезпечуючи пільгові перевезення 17 категорій соціально-незахищених груп населення. "Так, тільки за 10 місяців поточного року залізницями України перевезено пільгових категорій громадян на суму 603,4 млн грн, а компенсовано лише 143,14 млн грн, або 23,7% від суми наданих послуг. Це найгірший показник за останні 6 років. У тому числі, перевезено студентів та учнів на суму 156 млн грн, при компенсації Міністерством освіти і науки 10%, перевезено дітей віком від 6 до 14 років на суму 51,5 млн грн, з яких не компенсовано за жодного", - повідомляють в "Укрзалізниці".

  Пільгові перевезення дітей здійснюються незважаючи на те, що з 2005 року компенсація витрат залізницям у Державному бюджеті не передбачалась взагалі. За останні 6 років їх перевезено на загальну суму 262 млн грн.

  Щодо компенсацій обласними державними адміністраціями, то найгірший стан, за інформацією "Укрзалізниці", по Тернопільській ОДА - "компенсовано 8,8%, Вінницькій – 23%, Житомирській – 27,8% від фактично виконаних перевезень.

  Враховуючи вищезазначене, для забезпечення безпечного та якісного обслуговування пасажирів ПАТ "Укрзалізниця" пропонує врегулювати питання щодо відшкодування коштів за пільгові перевезення соціально незахищених категорій громадян в повному обсязі.  

  Як повідомляв 5.ua, 25 листопада 2015 року міністр інфраструктури Андрій Пивоварський в ефірі "5 каналу" заявив, що тарифи на залізничні пасажирські перевезення в Україні занижені, у наступному році почнеться їх підвищення. За словами Пивоварського, Укрзалізниця планує підвищити тарифи після того, як вийдуть оновлені вагони з ремонту, коли буде покращена якість та клієнтоорієнтованість працівників. 

  Попередній матеріал
  У Лівані відбувся перший за останні роки обмін полоненими
  Наступний матеріал
  Шкіряк: За виборчі порушення 30 особам вже оголошено про підозру
  Теги:
  Loading...