ukroboronprom.com.ua

В "Укроборонпромі" презентували новітню 7,62 мм гвинтівку "Гопак"

  Новітню оперативно-портативну гвинтівку "Гопак", розроблену фахівцями ПАТ "Завод "Маяк", презентували в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека 2015".

  Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

  Після здійснення державних випробувань нова розробка потрапить на озброєння української армії. Калібр гвинтівки - 7,62х39, вага – менше 5 кг, скорострільність - 30 пострілів за хвилину. За потребою її можна оснастити спеціальним глушником.

  Зазначається, що ПАТ "Завод "Маяк" спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме на цьому підприємстві розробили новітній міномет "Молот", який вже проходить державні випробування та буде серійно виготовлятись для українського війська.

  Нагадаємо, в "Укроборонпромі" очікують прийняття на озброєння ЗСУ української снайперської гвинтівки. Калібр снайперського знаряддя - 12,7х109, довжина ствола - 1000 мм. Прицільна дальність сягає 1,5 км, а максимальна дальність стрільби понад 2 км. 

  Попередній матеріал
  СБУ затримала військовослужбовця ЗСУ, який намагався продати боєприпаси (відео)
  Наступний матеріал
  Українець Назар Лагодич виборов перемогу на французьких велоперегонах Chrono des Nations
  Теги:
  Loading...