ukroboronprom.com.ua

В "Укроборонпромі" очікують прийняття на озброєння ЗСУ української снайперської гвинтівки

  Новітню вітчизняну снайперську рушницю розробили фахівці ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

  Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому". Завод готовий виготовляти необхідну кількість таких рушниць для української армії одразу після прийняття її на озброєння. 

  "Калібр снайперського знаряддя - 12,7х109, довжина ствола - 1000 мм. Прицільна дальність сягає 1,5 км, а максимальна дальність стрільби понад 2 км. Нову розробку вже високо оцінили військові під час її презентації в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека 2015" 22-25 вересня", - йдеться у повідомленні.

  ПАТ "Завод "Маяк" спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме на цьому підприємстві постійно здійснюють розробки нових зразків вогнепальної зброї.

  Нагадаємо, у липні речниця Міністерства оборони Вікторія Кушнір повідомила, що 27 одиниць бронетанкового озброєння, 246 одиниць авіаційної техніки і понад 266 тис. ракет та боєприпасів отримали українські військові з початку цього року в межах державного замовлення.

  Попередній матеріал
  "Кримська діаспора": Із Криму після анексії Росією виїхали близько 50 тис. людей
  Наступний матеріал
  Через зливи у США зсунувся ґрунт: потік бруду накрив машини й будинки
  Теги:
  Loading...