міноборони 5.ua

В Україні з'явиться посада Держсекретаря, а міністр оборони стане цивільним

  В рамках реформи пройде розформування 11 структурних підрозділів

  В рамках реформи оборонного відомства після 2018 року посада міністра оборони України буде цивільною. Також буде введено посаду Державного секретаря. Про це заявила на брифінгу в Києві речник Міністерства оборони Оксана Гаврилюк, повідомляє "Укрінформ".

  "За результатами реформи у Міністерстві оборони України передбачається посилення принципу демократичного цивільного контролю над Збройними Силами, що передбачає цивільну посаду міністра оборони України після 2018 року, введення посади Державного секретаря, комплектування керівних посад в апараті Міноборони переважно цивільними особами", - наголосила Гаврилюк.

  Крім того, пройде розформування 11 структурних підрозділів, переформування одного, розширення функцій чотирьох, створення нових трьох структурних підрозділів.

  "Для забезпечення проведення воєнної реформи, зокрема, в рамках реформування Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України опрацьовано програмні заходи щодо приведення їх структури до стандартів країн-членів НАТО та набуття ними сучасних принципів керівництва обороною. Для виконання спланованих заходів підготовлено дорожню карту, якою передбачено реформування Міноборони до 2018 року та Генерального штабу до 2020 року", - наголосила представник Міноборони.

  Як повідомляв 5.ua, 19 лютого 2016 року заступник начальника штабу Нацгвардії Олександр Олещенко повідомив, що минулого року у Держбюджеті було виділено близько 9 млрд грн на Нацгвардію. Цьогоріч бюджет збільшили на 1,6 млрд грн. Всі гроші ідуть на реформування. За словами Олещенка, Міноборони ввело вже 117 стандартів НАТО.

  Попередній матеріал
  Купка крихітних роботів зрушила з місця автомобіль
  Наступний матеріал
  На Одещині 17 годин поспіль шукають 6-річного хлопчика під завалами будинку
  Теги:
  Loading...

  Українські курсанти пройдуть стажування на кораблях ВМС Франції - Міноборони

  Міноборони: З початку року реабілітаційне лікування пройшли понад 100 учасників АТО

  Міноборони зазнало збитків у мільйон гривень через нецільове використання земель на Одещині

  Екс-міністри оборони України і екс-начальник Генштабу оголошені у розшук - Матіос

  До України їде міністр оборони Канади

  Міністр оборони Польщі назвав терактом катастрофу літака під Смоленськом