hufenbach.com

В Україні запустили портал для молоді, який доможе визначитися з майбутньою професією

  9 жовтня 2015 року Програма розвитку ООН презентувала в Україні портал з безкоштовним профорієнтаційним тестом "Моя кар’єра".

  Портал має допомогти молодим людям у визначенні майбутньої професії, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Цей тест визначає не тільки інтереси та здібності підлітка, а також ступінь самовизначення дитини, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми. За результатами тесту можна визначити не лише професії, які підходять конкретній дитині найбільше, а також дізнатись чи варто, наприклад, здобувати освіту в іншому місті чи за кордоном", – йдеться в повідомленні Програми розвитку ООН.

  З 9 жовтня молодь віком від 14 до 25 років може безкоштовно пройти один із найкращих світових профорієнтаційних тестів на порталі MyCareer.org.ua. Тут, як стверджують ініціатори, молодь зможе безкоштовно пройти тест "Моя кар’єра", щоб визначити для себе орієнтири майбутнього фаху.

  Як повідомляв 5.ua, у березні 2015 року військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва Ігор Козій заявив, що Україна страждає від відсутності професіоналізму серед урядовців. Зазначимо, що за даними Міносвіти, нині 52% української молоді працює не за фахом. 

  Попередній матеріал
  800 патрульних Києва отримали свої перші офіцерські погони (фото)
  Наступний матеріал
  Порошенко сподівається, що Росія не запровадить торгові обмеження на українські товари через угоду про зону вільної торгівлі з ЄС
  Теги:
  Loading...