igov.org.ua

В Україні запускають онлайн-сервіс для оформлення закордонного паспорта

  На порталі державних послуг iGov додалося три нові послуги, які можна повністю або частково отримати в онлайн-режимі: отримання довідки про доходи, отримання субсидій та отримання або заміна закордонного паспорта.

  Про це повідомив один з ініціаторів проекту, Дмитро Дубілет, на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, на сайті користувач може заповнити коротку форму і записатися на конкретний час (а не займати чергу зранку і чекати по кілька годин). Надалі розробники планують додати можливість оплати цієї послуги через інтернет. А також додати на сайт не лише опцію запису на конкретний час візиту для замовлення, а й для отримання паспорта. Крім того, у планах – можливість заповнення основної форми. 

  "Від потреби у візитах, на жаль, через вимоги щодо фото і зняття відбитків поки що позбутися не виходить", - пише Дубілет.

  Для отримання довідки про доходи з податкової також потрібно заповнити форму, вказати місце, звідки можна буде її забрати і період довідки. Для того, щоб оформити субсидію, потрібно зайти в систему через BankID і заповнити форму. Протягом 20 днів користувач отримає лист з копією документа про погодження субсидії або з причинами для відмови.

  Ці послуги працюють поки лише для Дніпропетровської області. "Але потім ми розраховуємо їх запустити по всій країні", - запевняє Дубілет.

  Нагадаємо, у червня команда IT-волонтерів з України та з-за кордону за підтримки влади запустила портал iGov.org.ua. До кінця 2015 року волонтерський рух збирається перевести в електронну форму близько 20% держпослуг. 

  Попередній матеріал
  У Румунії перекинувся автобус, серед пасажирів є українці
  Наступний матеріал
  В "Укрзалізниці" розповіли, хто орендує вагони преміум-класу і який це приносить дохід
  Loading...