m.kontrakty.ua

В Україні запрацює Бюро протидії "гібридній війні"

  В Україні запускають Бюро протидії "гібридній війні", яке буде навчати українських громадян протидії її основним загрозам.

  Про це заявив один з координаторів Бюро, директор Центру суспільних відносин Євген Магда, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми усвідомлюємо, що протистояння "гібридній війні" - завдання не тільки держави, але й експертного середовища. Спираючись на свої знання та навички, будемо прагнути навчити протидії основним загрозам "гібридної війни" не тільки громадян України, а й країн ЄС, які відчувають для себе реальні загрози Кремля ", - зазначив він.

  За словами Магди, головна мета бюро - створити опір "гібридної війни" Російської Федерації проти України, а також її розповсюдження на Європу. Бюро збирається допомагати у виробленні державної політики України у сфері протидії технологіям "гібридної війни", сприяти створенню загальної стратегії НАТО і ЄС щодо мінімізації її впливу в Європі, виявлення ознак розгортання "гібридної війни" на інших територіях.

  Відзначається, що координацію роботи Бюро здійснюватимуть директор Фонду національних стратегій Тарас Березовець і директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

  Нагадаємо, за словами генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, НАТО ухвалить стратегію з протидії "гібридній війні".

  Попередній матеріал
  На Рівненщині поліції довелося втихомирювати сутичку між парафіянами
  Наступний матеріал
  Негода на Філіппінах: внаслідок тайфуну загинуло 39 осіб, п'ятеро вважаються зниклими безвісти
  Теги:
  Loading...