В Україні вшанують 1000-ліття смерті князя Володимира

  В Україні і за кордоном відбудуться заходи із вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого у зв'язку з 1000 роковинами його кончини.

  Про це пише "Інтерфакс-Україна".

  План заходів розроблено на засіданні уряду у понеділок, 15 червня, повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра-міністра культури В'ячеслава Кириленка.

  "Згідно з планом передбачено проведення християнськими церквами та релігійними організаціями урочистих молебнів та інших заходів, присвячених пам'яті князя Київського Володимира Великого з участю президента України, членів Кабінету Міністрів України, народних депутатів, представників громадськості, органів місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу іноземних держав, молоді, зокрема, урочистих молебнів біля пам'ятника князя Київського Володимира Великого і в Національному заповіднику "Софія Київська", - йдеться в повідомленні.

  Крім того, заплановані церемонії покладання квітів до пам'ятника князю Київському в Лондоні та пам'ятних знаків у Стамбулі (Турецька Республіка) з участю духовенства, Вселенського Патріархату та Українських православних церков у діаспорі. Також у липні в Національній опері України буде проведена урочисту академію, присвячену пам'яті князя Київського Володимира Великого.

  Заплановані тематичні конференції, книжкові виставки, наукові та просвітницькі заходи з вивчення державної діяльності князя Київського Володимира Великого, вплив його політики на політичний та економічний розвиток середньовічної Європи, зокрема, країн Балтійсько-Чорноморського регіону, подій української історії відповідного періоду. Передбачено, що Національний банк випустить в обіг ювілейну монету.

  Попередній матеріал
  Кількість жертв повені у Тбілісі сягнула 13 осіб
  Наступний матеріал
  Суд призначив 4 присяжних у справі екс-беркутівців Зінченка і Аброськіна

  Володимир Демчишин: інтерв'ю "5 каналу"

  У Володимирській області РФ голодує делегація чувашів, яких не пускають до Путіна

  Рейтинг Forbes: Володимир Кличко серед ста найбільш оплачуваних спортсменів світу

  Помер Володимир Бойко - колишній нардеп і почесний керівник ММК ім. Ілліча