uoz-zak.gov.ua

В Україні триває третій тур вакцинації проти поліомієліту

Вакцини в Україні є для 4,7 мільйона дітей

В Україні триває третій тур вакцинації проти поліомієліту. Про це заявила Рафа Азіз, представник ЮНІСЕФ в Україні під час візиту в Ужгород 25 лютого.

"Зараз в Україні триває третій тур вакцинації проти поліомієліту. Під час першого туру було охоплено 65% дитячого населення, під час другого туру – 75%, а для ефективного захисту від хвороби кількість щеплених повинна бути доведена до 95%" , – сказала Азіз, додавши, що вакцини в Україні вистачає.

"Є достатньо вакцини для 4,7 мільйона українських дітей, і ми маємо її використати. Цієї кількості доз має бути достатньо як для завершення третього раунду, так і для вакцинації осіб, які не потрапили у перші два раунди". За словами представниці ЮНІСЕФ, вакцина доступна безкоштовно у всіх медзакладах, вона перевірена та пройшла необхідну атестацію у ВООЗ.

Роботу закарпатських медиків та епідеміологів представники ВООЗ, ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров'я України назвали ефективною і фаховою, звітують в управлінні здоров'я області. Станом на 24 лютого на Закарпатті щеплення отримали від поліомієліту 75,7% дітей цільової групи. У третьому турі планують вакцинувати понад 160 тисяч дітей області, зазначив Володимир Маркович, директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА.  

Як овідомляв 5.ua, 21 жовтня 2015 року в Україні почалася додаткова імунізація дітей. 9 листопада у МОЗ повідомили, що щеплення від поліомієліту отримали більше мільйона дітей. Станом на 21 грудня 2015 року вакцинацію від поліомієліту пройшли 70% дітей.

Попередній матеріал
Суд у справі збитого Іл-76 заслухав свідчення родичів загиблих десантників
Наступний матеріал
Український тенісист пробився до півфіналу представницького турніру в Акапулько
Loading...

Двоє дітей із Закарпаття, які захворіли на поліомієліт, "відновилися" - МОЗ

Попри грип, третій раунд вакцинації від поліомієліту не переноситимуть - Квіташвілі

ВООЗ: ми дуже близькі до викорінення вірусу поліомієліту з України

У МОЗ підтвердили спалах поліомієліту в Україні