YouTube

В Україні створили комісію з національно-патріотичного виховання

  Кабінет міністрів створив міжвідомчу комісію з питань національно-патріотичного виховання.

  Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. Головою комісії призначено віце-прем'єра - міністра культури України В'ячеслава Кириленка. У складі комісії - заступники міністрів молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціальної політики, внутрішніх справ, інформаційної політики, оборони, освіти і науки, голови Держприкордонслужби, ГСЧС, СБУ, Українського інституту національної пам'яті, а також представники підприємств, установ та громадських організацій. Організаційне забезпечення роботи комісії здійснює Міністерство молоді та спорту.

  Міжвідомча комісія з питань національно-патріотичного виховання - це тимчасовий дорадчий орган Кабміну, створений для відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.

  Основні завдання комісії: сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань національно-патріотичного виховання; визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань відродження та впровадження шляхів національно-патріотичного виховання, підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади з цих питань; вдосконалення нормативно-правової бази з питань національно-патріотичного виховання.

  Пропозиції та рекомендації комісії можуть бути реалізовані шляхом прийняття Кабінетом міністрів рішення, проект якого вносить орган виконавчої влади відповідно до своїх повноважень.

  Нагадаємо, в травні у Миколаєві відбувся патріотичний уікенд. На центральній площі три сотні дітлахів у вишиванках малювали на асфальті спільну картину "Єдина країна".

  Попередній матеріал
  Порошенко їде у Львівську область
  Наступний матеріал
  За час конфлікту на сході України загинули майже 7 тис. людей - ООН